header
pl nl gb
30 44 AX Rotterdam Loetestraat/7
Dzwoń teraz: +31 657 780 299

DIAGNOSTYKA

LOKALIZACJA USTEREK AŻ DO ICH USUNIĘCIA:

page1-img4

DIAGNOSTYKA TO NAJWAZNIEJSZE BADANIE AUTA

Samochody obecnie jeżdżące po polskich drogach wyposażone są w komputery. Diagnostyka nowoczesnego pojazdu polega dziś na podłączeniu go do specjalnego komputera. Komputer diagnostyczny odczytuje informacje o stanie pojazdu, wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych elementów auta. Na tej podstawie diagnoza pojazdu jest szybka i bezbłędna. Diagnostyka komputerowa przyspiesza proces naprawy i zmniejsza jego koszty. Komputerowa diagnostyka samochodowa ma niewątpliwie jedną, dużą zaletę – dzięki niej możliwe jest rozpoznanie stanu technicznego pojazdów. Dzięki komputerowej diagnostyce samochodowej można rozpoznać kody usterek (AIR BAG, ABS, IMMOBILAIZER, SILNIK, ITD.), a także podglądać parametry samochodu podczas jazdy (silnik, ciśnienie doładowania, czasy wtrysków, temperaturę, przepływomierz, wskaźniki). Nasze urządzenia diagnostyczne pozwalają dodatkowo na sterowanie automatycznych skrzyń biegów, poduszek powietrznych, czy układów klimatyzacji.

Komputerowa diagnostyka samochodu może być idealna nie tylko podczas użytkowania auta, ale również przed jego zakupem. Sprawdzenie auta przez zakupem warto rozpocząć właśnie od wizyty w warsztacie i podłączeniu pojazdu „pod komputer” - często okazuje się, że usterki ukrywane przez handlarzy szybko wychodzą na jaw po komputerowej diagnostyce samochodowej. Tego typu inspekcje samochodów z pewnością pomogą, a nie zaszkodzą przyszłemu, potencjalnemu odbiorcy.Pamiętajmy – większość prac w samochodzie najpierw wymaga odpowiedniej diagnozy. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę silnika, układ hamulcowy, czy standardowe naprawy mechaniczne – najpierw musimy poznać źródło problemu. W takich sytuacjach niezastąpiona wydaje się być komputerowa diagnostyka samochodowa.

Oferuję Państwu podstawową diagnostykę komputerową w postaci:

- odczytu i kasowania błędów oraz
- pełną diagnostykę komputerową silnika i podzespołów elektronicznych zamontowanych w samochodach wszystkich marek.

Uprzejmie informuję, że    NIE WYKONUJĘ KOREKTY LICZNIKÓW .  Korekta w sterowniku silnika lub na tablicy wskaźników może być wykonywana tylko w przypadku wymiany jednego z tych elementów na inny.

Wykonanie korekty w celu zaniżenia przebiegu pojazdu jest nieetyczne i nielegalne.

Bez tytułu 1

Sprzedaż opon

nowych i używanych z gwarancją .

page1-img4

Zajmujemy się wymianą, naprawą oraz sprzedażą opon. W sprzedaży posiadamy bogaty asortyment opon po konkurencyjnych cenach wiodących producentów markowych opon do każdego rodzaju auta.

Czytaj więcej

Sprzedaż aut

nowych i używanych z gwarancją .

page1-img4

Dodatkową działalnością jaką możemy polecić naszym klientom jest doradztwo w zakupie lub sprzedaży samochodów. Na życzenie sprawdzimy i zakupimy dowolne auto.

Czytaj więcej

GODZINY

otwarcia :
Poniedziałek - kontakt telefoniczny

Wtorek - piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - 10:00 - 17:00

+31 657 780 299

3044 AX Rotterdam Loetestraat 7