header
pl nl gb
30 44 AX Rotterdam Loetestraat/7
Dzwoń teraz: +31 657 780 299

ELEKTRYKA

CO NOWEGO WPROWADZAILIŚMY I MAMY ZAMIAR WPROWADZIĆ DO NASZEGO WARSZTATU:

page1-img4

Do nowości, które wprowadziliśmy nie dawno należą.

Elektryka samochodowa jest bardzo ważnym elementem funkcjonowania każdego samochodu. Często to właśnie od niej zależy, czy uda nam się uruchomić silnik i odjechać.

Elektryka odpowiedzialna jest również za działanie oświetlenia samochodu, zamków centralnych, szyb, alarmów czy też sprzętu audio. Obecnie w samochodach coraz więcej jest urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wszystkie auta nowej generacji wyposażone są w komputer pokładowy. Dlatego też nie możemy lekceważyć kwestii elektryki samochodowej.

Posiadamy najwyższej jakości urządzenia diagnostyczne i testery, które pomagają wykryć każde uszkodzenie. Sprzęt i wyposażenie, jakim dysponujemy jest systematycznie aktualizowany i modernizowany, tak aby sprostać najtrudniejszym problemom związanym z elektryką i elektroniką samochodową.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w obszernej dziedzinie, jaką jest elektryka i elektronika samochodowa.

Bez tytułu 1

Naprawa klimatyzacji

uszczelnianie, odgrzybianie i napełnianie czynnika.

page1-img4

Klimatyzacja w samochodzie służy do obniżenia temperatury powietrza we wnętrzu auta oraz utrzymania jej na odpowiednim (komfortowym poziomie).

Czytaj więcej

Sprzedaż aut

nowych i używanych z gwarancją .

page1-img4

Dodatkową działalnością jaką możemy polecić naszym klientom jest doradztwo w zakupie lub sprzedaży samochodów. Na życzenie sprawdzimy i zakupimy dowolne auto.

Czytaj więcej

GODZINY

otwarcia :
Poniedziałek - kontakt telefoniczny

Wtorek - piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - 10:00 - 17:00

+31 657 780 299

3044 AX Rotterdam Loetestraat 7