header
pl nl gb
30 44 AX Rotterdam Loetestraat/7
Dzwoń teraz: +31 657 780 299

KONTAKT Z NAMI

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE JAK CHCESZ TO ZROBIĆ , WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY PONIŻEJ LUB WYSLIJ WIADOMOŚĆ MAILOWĄ BEZPOŚREDNIO NA NASZ ADRES.

page1-img4

Skontaktuj się z nami bezpośrednio.


Istnieje parę możliwości kontaktu z nami. Najprostszym jest wysłanie ,krótkiej wiadomości przez formularz kontaktowy. Jeżeli macie Państwo większy problem w szerszym zakresie i wymaga on długiego opisywania problemu najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie bezpośrednio maila po przez ikonę listu na stronie. Najprostszą formą kontaktu jest i będzie zawsze telefon czy to komórkowy czy tez stacjonarny. Zapraszamy do urozmaiconej formy kontaktu z nami. Masz problem z autem , nie wiesz co kupić , nie jesteś zadowolony z ogumienia na którym jeździsz zadzwoń , napisz ! W miarę możliwości pomożemy i służymy fachowa poradą . Gdybyś kochany kliencie doszedł do wniosku ,że problem jest tak palący ,że należy go pokazać na miejscu , zapraszamy w godzinach otwarcia do nas osobiście.
Mapa dojazdy do naszego warsztatu
Bez tytułu 1

Naprawa klimatyzacji

uszczelnianie, odgrzybianie i napełnianie czynnika.

page1-img4

Klimatyzacja w samochodzie służy do obniżenia temperatury powietrza we wnętrzu auta oraz utrzymania jej na odpowiednim (komfortowym poziomie).

Czytaj więcej

Sprzedaż aut

nowych i używanych z gwarancją .

page1-img4

Dodatkową działalnością jaką możemy polecić naszym klientom jest doradztwo w zakupie lub sprzedaży samochodów. Na życzenie sprawdzimy i zakupimy dowolne auto.

Czytaj więcej

GODZINY

otwarcia :
Poniedziałek - kontakt telefoniczny

Wtorek - piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - 10:00 - 17:00

+31 657 780 299

3044 AX Rotterdam Loetestraat 7