header
pl nl gb
30 44 AX Rotterdam Loetestraat/7
Dzwoń teraz: +31 657 780 299

SERWIS SAMOCHODOWY

NASZ SERWIS JEST BARDZO SOLIDNY I RZETELNY:

page1-img4

Serwisu dogląda osobiście zawsze właściciel warsztatu .

    Serwis samochodowy SKKM Garagebedrijf to gwarancja rzetelnej, uczciwej, a przede wszystkim fachowej naprawy Państwa pojazdów.

    Mając na uwadze konkurencyjność serwisów autoryzowanych, serwis samochodowy SKKM Garagebedrijf poważnie podchodzi do swoich klientów, oferując im wysokiej jakości sprzęt oraz bardzo dobrze wykwalifikowanych, posiadających niezbędne doświadczenie, mechaników. Podczas napraw korzystamy wyłącznie z narzędzi i urządzeń od renomowanych firm, które są gwarancją sprawnej oraz szybkiej obsługi naszych klientów.

    Jako właściciel i wieloletni mechanik samochodowy wkładam ogromny wysiłek w kreowanie odpowiedniego wizerunku serwisu SKKM Garagebedrijf. Osobiście dbam o to abyście Państwo byli w pełni zadowoleni z każdej naprawy w moim serwisie samochodowym.

    Dziękuję za zaufanie i skorzystanie z usług serwisu SKKM Garagebedrijf wszystkim dotychczasowym klientom, którzy w razie konieczności wiedzą gdzie udać się kolejny raz po pomoc.

    Wszystkich potencjalnych nowych klientów zainteresowanych rzetelną i fachową naprawą samochodu, w dodatku przy niewygórowanych kosztach w stosunku do wysokiej jakości wykonywanych usług, zapraszam do serwisu samochodowego SKKM Garagebedrijf.

    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą!

Bez tytułu 1

Naprawa klimatyzacji

uszczelnianie, odgrzybianie i napełnianie czynnika.

page1-img4

Klimatyzacja w samochodzie służy do obniżenia temperatury powietrza we wnętrzu auta oraz utrzymania jej na odpowiednim (komfortowym poziomie).

Czytaj więcej

Sprzedaż aut

nowych i używanych z gwarancją .

page1-img4

Dodatkową działalnością jaką możemy polecić naszym klientom jest doradztwo w zakupie lub sprzedaży samochodów. Na życzenie sprawdzimy i zakupimy dowolne auto.

Czytaj więcej

GODZINY

otwarcia :
Poniedziałek - kontakt telefoniczny

Wtorek - piątek: 10:00 - 18:00

Sobota - 10:00 - 17:00

+31 657 780 299

3044 AX Rotterdam Loetestraat 7